TOBB-Sanayi Bilgi Sistemi

TOBB Sanayi Veri Tabanı
Barlar ve içi dolu profiller, soğuk çekilmiş, alaşımsız çelikten
İllere Göre Üretici Dağılımı (PRODCOM)

Lütfen ilgilendiğiniz faaliyet üzerine tıklayınız.

Üretim KoduFaaliyet Adı
2431101000 Barlar ve çubuklar, alaşımsız otomat çeliğinden, soğuk işleme veya soğuk şekillendirme işlemlerinden daha ileri işlem görmemiş olanlar (örn. soğuk çekme)
2431102000 Diğer barlar ve çubuklar, demirden veya alaşımsız çelikten, soğuk işleme veya soğuk şekillendirme işlemlerinden daha ileri işlem görmemiş olanlar (örn. soğuk çekme), ağırlığına göre karbon içeriği < % 0,25 olanlar, kare veya diğer biçimlerde kesitli olanlar (dikdörtgen kesitli olanlar ile otomat çeliğinden olanlar hariç)
2431103000 Diğer barlar ve çubuklar, demirden veya alaşımsız çelikten, soğuk işleme veya soğuk şekillendirme işlemlerinden daha ileri işlem görmemiş olanlar (örn. soğuk çekme), ağırlığına göre karbon içeriği < % 0,25 olanlar, dikdörtgen veya diğer biçimlerde kesitli olanlar (kare kesitli olanlar ile otomat çeliğinden olanlar hariç)
2431104000 Başka yerde sınıflandırılmamış diğer barlar ve çubuklar, demirden veya alaşımsız çelikten, soğuk işlenmiş veya soğuk şekillendirilmiş ve daha ileri işlem görmüş olanlar ile sıcak şekillendirilmiş ve daha ileri işlem görmüş olanlar (örn. (sıcak haddelenmiş, sıcak çekilmiş veya sıcak kalıptan çekilmiş (sıcak ekstrüzyon) olanlar ile preslenerek kaplamadan daha ileri işlem görmemiş olanlar ve dövülmüş ürünler hariç)
2431105000 Diğer barlar ve çubuklar, demirden veya alaşımsız çelikten, soğuk işleme veya soğuk şekillendirme işlemlerinden daha ileri işlem görmemiş olanlar (örn. soğuk çekme), ağırlığına göre karbon içeriği >= % 0,25 olanlar (otomat çeliğinden olanlar hariç)
2431106000 Köşebentler, profiller ve diğer şekillerde olanlar; demir veya alaşımsız çelikten, soğuk işleme veya soğuk şekillendirme işlemlerinden daha ileri işlem görmemiş olanlar (örn. soğuk çekme), (profil levhalar hariç)